PRAGUE AIRPORT REGION

cz | en
Pátek, 31 Říjen 2014 00:00

zpravodaj letiště říjen

Zpravodaj Letiště v říjnovém čísle informuje o výsledku mezinárodní ankety Sleeping in Airports 2014, ve které bylo pražské letiště zvoleno cestujícími jako jedno z deseti letišť v Evropě, které nabízejí největší komfort a pohodlí během delšího čekání na odlet, nejtišším dopravcem byla vyhlášena společnost KLM Royal Dutch Airlines. Med z Letiště Václava Havla Praha získal certifikát Český med za rok 2014 a byla mu udělena Českým včelařským svazem zlatá medaile.
Na letiště si můžete zajít na Jubilejní výstavu Czech Press Photo ve veřejné části spojovacího objektu mezi Terminálem 1 a 2 do 15. ledna 2015, ketrá mapuje 20 let soutěže Czech Press Photo.

Zásadním počinem pro zvýšení podílu cetsujících hromadnou dopravou je jistě umístění nových "chytrých" automatů, které umí nejen prodat jízdenku, ale poradí i nejlepší trasu a vyhledají konkrétní dopravní spojení. Cizinci jistě uvítají anglickou a německou jazykovou mutaci (ruská verze je v přípravě). 
Závěrem se ve zpravodaji dočtete i obvyklé provozní výsledky včetně monitoringu hluku, plnou verzi zpravodaje najdete prokliknutím tohoto odkazu.

TOPlist